Obsáhlý katalog stránek: Stačí přidat odkaz a budete jeho součástí!

Cestovatelské spolky

Kategorie cestování - cestovatelské spolky je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti cestování - cestovatelské spolky.

Etiopie známá svou jedinečnou podobou danou, nejen svou tradiční kulturou, kterou zasáhla vlna globalizace teprve nedávno. Jejími sousedy jsou na jihu Keňa, na Súdán, na severu Eritera s Džibutskem...
http://etiopie.state.cz
(Kliknutí: 4; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Kazachstán leží ve střední Asii a zasahuje i do Evropy. Jeho sousedé jsou na severu a severozápadě Rusko, na východě Čínská lidová republika a na jihu Kyrgyzstán s Uzbekistánem a Turkmenistánem.
http://kazachstan.state.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Finská republika se nachází v severovýchodní Evropě. Jeho sousedé jsou na východě Rusko, na severozápadě švédsko a na severu Norsko. Hlavním městem jsou Helsinky. V Bulharsku žije přes 5,3 milionu obyvatel.
http://finsko.state.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Mexiko získalo nezávislost v roce 1821. Před tím bylo kolonizováno Španěly. Původními obyvateli byli Aztékové a zanechali za sebou obdivohudné stavby, které lákají tisíce turistů z celého světa.
http://mexiko.state.cz
(Kliknutí: 3; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Itálie je zemí krásnou, která má rozhodně zvědavým návštěvníkům hledajícím odpočinek, poznání nebo aktivní dovolenou, co nabídnout. Do Itálie jezdí většina turistů na letní dovolenou, a odpočinkem k moři, případně projít antické památky, které jsou vzhledem k bohaté historii země velmi četné. Počasí v itálii je pro letní dovolenou jako stvořené.
http://italie.svelin.cz
(Kliknutí: 2; Přidáno: Aug 22, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Itálie se může pochlubit řadou zajímavý míst, které přitahují zájem turistů z celého světa. Itálie má přes 7000 km dlouhé pobřeží, které omývá Středozemí. V Itálii se nachází řada letovisek...
http://palm.vkleci.eu
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 29, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Bulharsko leží v Jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově, bohužel však nemá země přístup ke Středozemnímu moři, ale jen k moři Černému. Severní hranici s Rumunskem tvoří převážně řeka Dunaj.
http://bulharsko.kvalitniwebdesign.cz
(Kliknutí: 2; Přidáno: Aug 29, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupněVíte, že FM group nabízí velmi velmi levné parfémy s provotřídní kvalitou a dlouhou výdrží?